Op vrijdag 9 en zaterdag 10 mei organiseert de Nederlandse Reisopera de eerste editie van de Reisopera Clubdagen, in zijn gebouw in Enschede. Op zaterdag 10 mei zijn er workshops, optredens en kinderactiviteiten en natuurlijk een verkoop van kostuums en rekwisieten. Vrijdagmiddag 9 mei is een dag voor culturele collega’s, Vrienden en pers, met o.a. een presentatie van seizoen 25/26 en een viewing van de registratie van Stadsopera MAAK (2010).
Wil je weten hoe onze operaproducties gemaakt worden? Meedoen met workshops en genieten van optredens? Op vrijdag 9 mei en zaterdag 10 mei 2025 organiseren wij de eerste editie van de Reisopera Clubdagen in ons gebouw in Enschede. Toegang is uiteraard gratis en iedereen is van harte welkom!
Zaterdag 10 mei 2025
Op zaterdag 10 mei zetten we, van 12.00 – 17.00 uur, onze deuren wagenwijd open voor iedereen die wil komen kijken in onze ateliers en wil genieten van optredens. Ook kun je meedoen met workshops zingen en zijn er voor kinderen activiteiten en optredens. Vanaf eind april staat het complete programma op reisopera.nl. Aanmelden voor de Clubdag op 10 mei kan via deze link.
Verkoop voor Reisopera Club Boost
Op zaterdag 10 mei kunnen liefhebbers kostuums, rekwisieten en onze merchandise kopen. De opbrengst komt helemaal ten goede aan culturele verenigingen in Enschede (Reisopera Club Boost).
Vrijdag 9 mei 2025
Op vrijdag 9 mei presenteren wij vanaf 16.30 uur een speciaal programma voor culturele collega’s, Vrienden van de Reisopera, en oud-deelnemers van Stadsopera MAAK (2010) en regionale pers.
Viewing Stadsopera MAAK
Op vrijdagavond 9 mei organiseert de Reisopera vanaf 18.30 uur een viewing van de van de registratie die RTV Oost maakte van Stadsopera MAAK met zoveel mogelijk deelnemers uit 2010. Stadsopera MAAK was een community-voorstelling uit 2010, gemaakt door 200 mensen uit Enschede, waarin de Vuurwerkramp (2000) herdacht werd.
De Reisopera nodigt oud-deelnemers van Stadsopera MAAK om zich te melden via marketing@reisopera.nl.